mary jane blog

Wednesday, October 04, 2006

GIVE IT TO ME!!!

Esam atgriezušies, un uzreiz jāsaka, ka brauciens bija izdevies! Konkursā ieguvām 3.vietu, sadraudzējāmies ar dažām tiešām interesantām grupām no vāczemes (Cyrano, you guys really rock!), bet par Berlīni un vāciešiem tur, varam teikt tikai visu to labāko, jeee!

Un tagad mazliet sīkāk par visu. Viss sākās jau piektdienas vakarā, kad tika svinēta Raivja dzimšanas diena, itkā nekas īpašs, bet jāceļās bija 4 no rīta, lai pagūtu savākt instrumentus un tiktu uz lidmašīnu. Lidostā, paldies dievam, ierodamies laikā, un ir pat laiks pavazāties pa tax free bodēm, kur tiek iegādāta Gorilka un Captain Morgan.


Šādā bruņojumā, bez lieliem pārdzīvojumiem, veiksmīgi nonākam Berlīnē, kur jāuzmeklē mūsu hostelis „3 little Pigs”. Cik piemēroti mums, tikai ar atšķirību, ka esam 5, menedžera kungu ieskaitot. Viss jau būtu labi, taču check in ir tikai 3 dienā, bet mēs esam ieradušies 8 no rīta. Fuck, ko darīt? Tā nāk miegs, ka visi gatavi izrubīties turpat reception rūmā. Nu neko, paēdām brokastis, kas vairo tikai miegainību un dodamies ārā, kur valda izteikti vasarīgs laiks - saulains, silts. Tobrīd dzimst ideja par kāda no Berlīnes parka uzmeklēšanu, lai varētu kautvai mazliet pagulēt.


Turpat netālu atrodam visnotaļ piemērotu vietu, kur realizēt savu plānu.

Pagulējuši turpat uz soliņiem un vēlāk paēduši vienā no krodziņiem dodamies atpakaļ. Jāsaka, ka turpmākā dienas daļa paiet visai ātri - iekārtošanās numurā, gatavošanās vakara koncertam, došanās uz klubu, kur vēlāk jāuzstājās. Mums ir tas gods spēlēt pēdējiem, bet līdz pašai spēlēšanai ir 4 stundas laika, kas ir atkal kautkā jānosit.

Un tieši tobrīd rodas brauciena devīze „Give It To Meee!!!”, kuras autors ir mūsu manager Artis. Kopš tā brīža sākas īstais ugārs, gan klubā gan uz ielas, kur gandrīz visur ir pieejams izslavētais vācu alus, un par lielu pārsteigumu mums, to var dzert turpat uz ielas ( tā ir kad pa ilgu aizsēdies tēvu zemē) just Give it to meee!!!!

Tādā vīzē nemaz nav ilgi jāgaida līdz brīdim, kad jākāpj uz skatuves. Sākam ar diezgan svaigo Love and Peace un beidzam ar vēl svaigāko Fall Apart, kas norauj jumtu gan mums gan klātesošajiem. Vispār publika ir negaidīti atsaucīga, paldies, viņiem par to. Pēc itkā pamatīgās pasēdēšanas klubā, tusējot ar vācu grupām, nolemjam doties atpakaļ uz hosteli, bet te nu bija. Turpat netālu satiekam 3 brāļus, kas aicina mūs uz tusiņu turpat netālajā rock klubā. Mums pievienojās vēl daži vācieši, kas arī atbraukuši uz Berlīni atpūsties. Tāds paprāvs bariņš tad nu arī dodamies turp. Klubā tiekam pa velti, jo esam bezmaz vai vakara zvaigznes. Vispār klubi gan tas kur spēlējām, gan tas kur aizgājām atvilkt, krietni atgādināja mūsu pašu DEPO, tikai plašāki un vēl industriālāki interjera ziņā. Pametot klubu, situācija visai komiska - izrādās, ka pie ieejas bez maz vai visi apsargi ir krievu tautības, kas top skaidrs tikai tad, kad Jayrs ir sulīgi nolamājies tieši krieviski, bet viss beidzās ar kolektīvu pasmiešanos un mēs varam doties mājup. Tikai pirms doties uz hosteli, vajag vēl kautko apēst, un te nu pašā laikā ir turku kebabi. Vispār uzreiz jāsaka, ka tā bija mūsu pamatpaika Berlīnē. Iesakam Big Donner, tikai nevajag ņemt Afganistānas variantu, jo finālā abas trubas svils!!!

Svētdiena. Mostamies ap 1 dienā, un daudz negudrojot dodamies pilsētā, kur rodas ideja, par divriteņu īri, jo ar kājām nekur tālu tāpat neaiziesi, savukārt ar transportu sanāk diezgan padārgi. Tā nu mēs tur iznomājām diezgan smieklīgus riteņus, un zirgodamies braukājām riņķī visas dienas garumā, neaizmirstot, protams, par kebabiem un alu. Diemžēl ir arī zaudējums - fotoaprāta izskatā. Gribot krutas bildes, iegūstam bojātu fotoaparātu. Skāde Jānim, bet tas neapbēdina uz ilgu. Vispār jāsaka, ka tās dienas galvenās lomas neapšaubāmi spēlē Jayr un Ernests. Ernests kā ģeogrāfs pēc pārliecības vada mūs pa Berlīni, bet ups, vienā mirklī esam pilnīgā pakaļā, kautkur Austrumberlīnē, kas atgādina tādus masīvus Pļaviniekus. Viss jau būtu ok, kam negadās nomaldīties svešā pilsētā, bet braucot ar riteni visas dienas garumā, ja tas nav darīts itin sen, par sevi liek manīt sēžamvieta un vistrakāk klājas tieši Jayram. Nu tad vinš arī spēra ārā un Ernests tika pie jaunas palamas: „Go fuck you Farmer, you will regret it!” Un tā tas turpinājās kamēr mēs netikām mājās, kur Jayr, riktīgi putot ārā, ieradās pēdējais ar jautājumu:”Where is Farmer, went to shit?” Nesaņēmis atbildi, viņš dziļdomīgi nopūtās: „At least city is beautifull”.

Pašā vakarā mēs vēl ieslīgām diskusijā, kuras temats bija grupas nosaukums, jo tapa skaidrs, ka braukājot apkārt, katrā valstī ir kāda grupa vārdā mary jane. Tad nu
rodas dilemma, ko darīt? Tik ilgus gadus jau pierasts pie tā mary jane, kā tu tā ņemsi un visu nomainīsi? Tā arī netikuši nekādā galā par grupas nosaukumu, toties katram piemeklējuši jaunu iesauku, izņēmums ir Jānis, dodamies pie miera. Ja kādam interesē iesaukas, tad te tās ir: Bald, Gipsy, Farmer un Frog. Trīs reiz ļauts minēt kas ir kas.
Pirmdiena kā jau pirmdiena, nekāda. Steiga, brokastis, ārā no viesnīcas, bez maz vai pēdējā iespēja kautko apskatīties un uz lidostu prom. Pa ceļam vēl joprojām turpinās diskusija par grupas nosaukumu, kurā visi apstājās pie Mary Jane PM. Kāpēc tā? Ļoti vienkārši. What time is it? It’s Mary Jane p.m.!!!

Mūsu piedzīvojumi bildēs ir apskatāmi šeit.

5 Comments:

At 2:01 AM PDT, Anonymous GG said...

Ak Jūs rakari bērnu laukuma demolanti!
skaisti :)

 
At 7:05 AM PDT, Anonymous Valžāns said...

Nu puikas, prieks par jumsi.
Givv it meee!!!! :D

 
At 1:20 AM PDT, Anonymous Anonymous said...

PA skaisto!

 
At 5:55 PM PST, Anonymous Anonymous said...

I found some search engines.
But i dont understand the type it.

levitra
phentermine
carisoprodol

 
At 6:24 PM PST, Anonymous Anonymous said...

claimed the majority repay most of the lending products before its due plus not having penalties
A respected personal debt a good cause desires the numerous people embracing these meant for benefit over online payday loan bad debts in order to increase this approach. unsecured debt charitable trust states all over buy typically the temporary, increased curiosity loans this holiday season. The particular charity reveals a couple of years gone the numerous people with them had been small.
kredyty bez bik
szybka pożyczka
kredyt przez internet-getin bank
pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń
kredyt na dowód częstochowa

http://pozyczki-prwatne.net.pl
http://szybkapozyczkabezbik.org.pl
http://kredyty-bez-bik.org.pl

 

Post a Comment

<< Home